sportisimo.ba

Omladinska fudbalska liga GFS Doboj

Rezultati

KoloDatum/vrijemeUtakmicaRezultat
1706.05.2023 10:00Zvijezda - Rudar-:-
1708.05.2023 19:30OFK PRIDJEL DONJI - RUDANKA2:6
1706.05.2023 10:00FK NAŠA KRILA - Ozren1:1
17FK"VUČIJAK" - 4. Juli-:-
17FK SLOGA DOBOJ - Ukrina-:-
1709.05.2023 17:00Hajduk - FK TREBAVA1:3

Raspored sljedećeg kola

KoloDatum/vrijemeUtakmicaRezultat
18Rudar - Hajduk-:-
18FK TREBAVA - FK SLOGA DOBOJ-:-
18Ukrina - FK"VUČIJAK"-:-
184. Juli - FK NAŠA KRILA-:-
18Ozren - OFK PRIDJEL DONJI-:-
18RUDANKA - Zvijezda-:-

Tablica

Poz.KlubOUPNPPOSPRIGRBod
1RUDANKA1413018710+7739
2Rudar121200762+7436
3Zvijezda137243036-623
4FK NAŠA KRILA156362635-921
5Ozren145453032-219
6Ukrina133373057-2712
7FK"VUČIJAK"143292153-3211
8FK TREBAVA122461940-2110
9OFK PRIDJEL DONJI142481744-2710
10Hajduk132291643-278
114. Juli00000000
12FK SLOGA DOBOJ00000000

Lista strijelaca

19
Lukić Ognjen (RUDANKA)
18
Mitrić Nikola (RUDANKA)
12
Jović Daniel (RUDANKA)
Lazić Kristijan (Rudar)
11
Čanić Luka (Rudar)
Marković Dragan (FK"VUČIJAK")
Radić Marko (Rudar)
10
Đuričić Darijo (Ukrina)
Jerinić Aleksandar (Rudar)
Vidaković Nikola (Zvijezda)
9
Jović Filip (RUDANKA)
8
Blagojević Mihajlo (RUDANKA)
Novarlić Danijel (Rudar)
7
Zeljić Ognjen (Rudar)
6
Husaković Asmir (Hajduk)
Bebić Miloš (Ukrina)
Manojlović Aleksa (OFK PRIDJEL DONJI)
Milivojević Uroš (Rudar)
Sofrić Martin (Ukrina)
Šujić Filip (RUDANKA)
5
Šešlak Luka (Ozren)
Vasić Ognjen (Zvijezda)
Vidaković Nikola (FK NAŠA KRILA)
4
Bjelanović Stefan (FK NAŠA KRILA)
Čajić Ermin (OFK PRIDJEL DONJI)
Gavrić Nemanja (FK TREBAVA)
Majstorović Igor (Ozren)
Mišanović Luka (Ozren)
Savić Lazar (Ozren)
Stevanović Momčilo (RUDANKA)
Tadić Dušan (Rudar) 3
Andrić Vladan (Hajduk)
Baji Nemanja (Ozren)
Blagojević Predrag (RUDANKA)
Đokić Darko (FK TREBAVA)
Dujković Andrej (Ozren)
Lazić Adam (FK NAŠA KRILA)
Lazić Aleksandar (FK NAŠA KRILA)
Mešić Edin (OFK PRIDJEL DONJI)
Mitrović Nemanja (Hajduk)
Tešanović Bojan (FK TREBAVA)
Vasić Dejan (FK TREBAVA) 2
Alađžić Jovan (RUDANKA)
Bjelanović Nemanja (FK NAŠA KRILA)
Damjanović Nikola (Hajduk)
Đekanović Marko (Ukrina)
Đurić Kosta (Zvijezda)
Đurić Bogdan (Zvijezda)
Džigumović Ognjen (FK NAŠA KRILA)
Jovanović Filip (FK TREBAVA)
Kulišić Vladimir (Zvijezda)
Kurtinović Aleksandar (FK"VUČIJAK")
Lazarević Ivan (Ozren)
Milovanović David (Hajduk)
Nešković Đorđe (Zvijezda)
Popović Luka (Zvijezda)
Simić Marko (Zvijezda)
Stevanović Boris (Rudar) 1
Božić Nemanja (Zvijezda)
Cvijanović Marko (FK TREBAVA)
Davidović Zaviša (FK"VUČIJAK")
Dejanović Marko (FK"VUČIJAK")
Đuranović Mladen (OFK PRIDJEL DONJI)
Đurić Saša (RUDANKA)
Jovanović Andrej (FK NAŠA KRILA)
Jovanović Danilo (Ozren)
Jupić Danis (OFK PRIDJEL DONJI)
Kezmić Mihajlo (Rudar)
Kostić Nemanja (Zvijezda)
Mikić Srđan (Ozren)
Mujić Almir (OFK PRIDJEL DONJI)
Nešić Vedran (RUDANKA)
Okolić Trivo (FK"VUČIJAK")
Panić Miodrag (Zvijezda)
Panić Milan (Ozren)
Pavlić Luka (Hajduk)
Pavlović Marko (FK TREBAVA)
Pejić Danijel (FK TREBAVA)
Popović Staniša (FK"VUČIJAK")
Radić Nikola (Rudar)
Radovanović Milorad (FK NAŠA KRILA)
Simić Stefan (FK TREBAVA)
Spasojević Nemanja (Ozren)
Stjepanović Viktor (Zvijezda)
Subotić Đorđe (Ukrina)
Šumatić Mihajlo (FK"VUČIJAK")
Šumatić Milovan (FK NAŠA KRILA)
Todorić Aleksandar (Rudar)
Tomić Vuk (Ukrina)
Vasić Ognjen (Ukrina)
Prikaži tabele Sakrij tabele

U utakmici između OFK Pridjel Donji i Rudanke, gostujuća ekipa je slavila visokom pobjedom…

Izaberi kategoriju