sportisimo.ba

KADETI – Druga Omladinska liga kadeta FS RS Grupe”Semberija-Birač” – RS

Rezultati

UtakmicaRezultat
FK Guber - FK TABANCI3:0
FK PODRINJE - Rudar 1925 Ugljevik0:3*
FK BUDUĆNOST - FK "Proleter"10:1
FK BRANJEVO - FK "Jedinstvo"1:0

Raspored sljedećeg kola

KoloDatum/vrijemeMjestoUtakmicaRezultatStatus
6TabanciFK TABANCI - FK BRANJEVO-:-ZAKAZANA
6BijeljinaFK "Jedinstvo" - FK BUDUĆNOST-:-ZAKAZANA
6DvoroviFK "Proleter" - FK PODRINJE-:-ZAKAZANA
6UgljevikRudar 1925 Ugljevik - FK Guber-:-ZAKAZANA

Tablica

Poz.KlubOUPNPPOSPRIGRBod
1Rudar 1925 Ugljevik7700315+2621
2FK BUDUĆNOST74122111+1013
3FK BRANJEVO6402159+612
4FK "Jedinstvo"73131412+210
5FK "Proleter"63031321-89
6FK Guber6204713-66
7FK TABANCI7205820-126
8FK PODRINJE6006018-180

Lista strijelaca

Lista strijelaca
6
Jovic Božidar (Rudar 1925 Ugljevik)
5
Arsenovic Željko (Rudar 1925 Ugljevik)
4
Gajic Mišo (Rudar 1925 Ugljevik)
Markovic Ilija (Rudar 1925 Ugljevik)
Stokic Milan (FK "Jedinstvo")
3
Gogic Mihajlo (FK "Jedinstvo")
Lukic Rade (FK BRANJEVO)
Magazin Desimir (FK "Proleter")
Pantic Njegoš (FK Guber)
Todorovic Aleksandar (FK BUDUCNOST)
Vidakovic Savo (FK BUDUCNOST)
2
Bošnjak Marko (FK "Jedinstvo")
Jovic Miloš (FK BRANJEVO)
Lalic Nikola (FK "Proleter")
Lazic Cvijetin (Rudar 1925 Ugljevik)
Micic Uroš (FK BUDUCNOST)
Nedžibovic Kenan (Rudar 1925 Ugljevik)
Radic Nemanja (FK BUDUCNOST)
Simic Marinko (FK BRANJEVO)
Stanimirovic Veljko (FK TABANCI)
Tomic Rade (FK TABANCI)
Trivkovic Nemanja (FK BUDUCNOST)
Vukovic Nemanja (FK "Jedinstvo")
1
Petkovic Miladin (FK "Proleter")
Cvijetinovic Ðorde (Rudar 1925 Ugljevik)
Ðokic Nikola (FK TABANCI)
Dragic Aleksandar (FK BUDUCNOST)
Dragicevic Filip (FK Guber)
Ðukic Ivan (FK BUDUCNOST)
Filipovic Milko (Rudar 1925 Ugljevik)
Janjic Jovan (FK "Proleter")
Josipovic Ðorde (FK BRANJEVO)
Jovanovic Marko (FK Guber)
Lucic Stefan (FK BRANJEVO)
Merdžic Enver (FK Guber)
Nedic Ivan (FK BRANJEVO)
Petrovic Vojislav (FK BUDUCNOST)
Prtvar Ðorde (FK BRANJEVO)
Savic Andrej (FK Guber)
Savic Marko (FK "Proleter")
Simic Borivoje (FK BUDUCNOST)
Stankovic Mladen (FK BRANJEVO)
Tomic Marko (FK "Proleter")
Tripunovic Ognjen (FK BUDUCNOST)
Vasic Dragan (FK "Proleter")
Autogol
1
Petković Miladin (FK "Proleter")
Prikaži tabele Sakrij tabele

U sklopu 7. kola Druge omladinske lige kadeta FS RS grupe “Semberija-Brač” odigrana su…

Izaberi kategoriju